Училище за магия и вълшебство

Обновяване на сайта!!! 28 Юли 2010

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Край брега...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Край брега...   Нед 26 Окт 2008, 17:49

Езерото беше обичано място от всички ученици и учители. Тук винаги имаше хора. Някои идваха, за да погледат голямата сепия,други,за да се разходят,трети,за да напишат домашните си тук,или пък дас почетат. Тук често идваха влюбените двойки,за да се полюбуват на залеза...ако вечерният час им позволеше това удоволствие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Нед 26 Окт 2008, 17:51

Проф. Дредлър беше излязла да се поразходи. Обичаше да излиза,когато вече беше тъмно и да гледа как водата на езорото блести под лунните лъчи. Тя застана до брега и се загледа към хоризонта със замечтан поглед. Мислеше си,че би било хубаво ако сега имаше някой,който да и прави компания...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Нед 26 Окт 2008, 23:13

Андромеда се разхождаше из двора на училището.Беше пристигнала вчера късно вечерта и не си бе позволила това удоволствие.Деня беше толкова слънчев и приятен,а тя в отлично настроение.По пътя си професорката не срещна никого,което до известна степен я изненада.Вървейки тя извади магическата си пръчка и каза:
-Авис!-от пръчката й излязоха 6 птичета.Тя направи магията три пъти и с магията "Опугно" ги накара да летят около нея.Изглеждаше толкова сладка с тях...а и беше приятно да слуша мелодията им.По едно време професорката съзря висока фигура на брега на езерото и се запъти натам.Това не можеше да е ученик и тя искаше да се запознае с преподавателя или по-точно преподавателката.Когато стигна до нея другата жена се обърна и Анди започна разговора протягайки ръката си.
-Здравейте,аз съм професор Андромеда Ренанд и преподавам по Вълшебство и Мъгълознание.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Пон 27 Окт 2008, 09:01

-Здравей, Андромеда,приятно ми е да се запознаем! Аз съм професор Лена Дредлър и преподавам по билкология.-Лена огледа жената срещу нея-беше доста симпатична и изглеждаше добра магьсница.-Ти била ли си учителка преди да дойдеш тук и как ти се струва това училище?-попита с усмивка Лена.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Вто 28 Окт 2008, 12:06

-Не,не съм преподавала на друго място.Завърших миналата година и се занимавах с изпити и търсене на работа.
-Професорка ли искаше да станеш?
-Хм...и аз не знаех.Търсех навсякъде.Питах магьосници за свободни места и попаднах на училището.Не втурнах да кандидатствам за преподавател веднага,а проучих още предметите.Когато реших че съм готова дойдох,а иначе училището е прекрасно.Наистина много ми харесва.А ти?Преподавала ли си преди и харесва ли ти това чудновато място?-запита на свой ред жената.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Вто 28 Окт 2008, 18:12

Ами аз съм преподавала 6 месеца в Дурмщранг,но напусках,защото самото училище и хората там не ми допадаха-отговори Лена и за миг потъна в спомените си за онезе толкова подтискащи дни от живота и. След което продължи-А тук...тук е просто прекрасно,страшно ми харесва,а и аз исках да стана учителка още от детството си. Андромеда,разкажи ми нещо за себе си,какво обичаш,от къде си и така нататък.-помоли Лена.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Сря 29 Окт 2008, 21:35

-Първо,казвай ми Анди както ми викат приятелите.Та...за мен.Когато бях на 14 родителите ми умряха и за мен се погрижи брат ми,който вече беше пълнолетен.Той работеше на две работи само и само да може да ми дава пари за училище и да се чувствам добре.Поради тази причина беше много зает и нямаше време за мен.Единствените ни приказки бяха "Имаш ли пари?".Отговора ми винаги беше "Не" и той ми даваше някаква сума.Честно казано за няколко години се отпуснах адски много и чисто и просто пропада надолу.След около две-три години,вече и аз съм забравила колко време беше,брат ми ми обърна внимание и ме вката в правия път.Не се отказах от купоните и тези неща,но наистина ходех по-рядко.На изпитите ТРИТОН имам 6 И и 3 НО.А ти Лена?Кажи ми и ти малко за себе си.-усмихна се мило Анди
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Чет 30 Окт 2008, 18:31

-Ами добре ще ти разкажа нещичко и за мен. От Лондон съм и може да се кжа,че по-голямата част от живота ми е преминал в Лондон. Родителите ми работят в болницата Св. Мънго. Имам по-малка сестра,която страшно много обичам. Тя учи в Бобатон. Още от малка се овличах по билкологията и си играех с билките. В къщи имаше много интересни растения,които родителите ми използваха за отвари. Аз от бях от малко непослушните деца и доста често взимах редки растения,които ми беше забранено да пипам. Но няма значение...От родителите ми знам доста и за отварите. В училище винаги съм се справяла доста добре,защото родителите ми страшно държаха на това и ми обръщаха много внимание на тема образование. Като че ли съдбата е била по-благосклонна към мен,Анди...Много съжалявам,че си загубила родителите си.-каза Лена с тъжна усмивка.-Е,аз ще се прибирам в замъка,защото съм страшно уморена. Надявам се пак да се видин-каза жената и се усмивна весело.-Чао!-помаха с ръка и се отдалечи в посока към замъка.
sлЪdи4kU_ъdмiН4и
Директорка на Хогуортс,ръководителка на Грифиндол учителка по Куидич,Летене и Аритмантика
Директорка на Хогуортс,ръководителка на Грифиндол  учителка по Куидич,Летене и Аритмантика

Female Брой мнения : 180
Герой : Джини Потър
Registration date : 11.10.2008

ПисанеЗаглавие: здр   Пет 31 Окт 2008, 20:50

здрасти може ли да се присъединя аз съм Джини Потър директорка
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Нед 02 Ное 2008, 12:17

Джейн сенда на брега.тя бе сама-нали не познаваше никой.след алко се хвърли в езерото и не излезе. confused
sлЪdи4kU_ъdмiН4и
Директорка на Хогуортс,ръководителка на Грифиндол учителка по Куидич,Летене и Аритмантика
Директорка на Хогуортс,ръководителка на Грифиндол  учителка по Куидич,Летене и Аритмантика

Female Брой мнения : 180
Герой : Джини Потър
Registration date : 11.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   Нед 02 Ное 2008, 14:53

джейн написа:
Джейн сенда на брега.тя бе сама-нали не познаваше никой.след алко се хвърли в езерото и не излезе. confused
Джини се разхождаше за момент погледна към езерото и там видя Джейн да потъва побягна на там скочи във водата хвана Джейн и я издърпа на сушата.
Следмалко Джейн се свести и се изправи:
-Здрасти
-Здрасти
-Коя си ти?
-Аз съм Джини Потър.
-Приятно ми е аз съм Джейн.
-Добре сега ела с мен в Болничното крило.
-Добре!!!
И така Джини заведе Джейн в болничното крило.
р.р.-пиши направо там ако някои друг иска също да доиде да помогне.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Край брега...   

Край брега...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Край пазарджишкото с. Юнаците археолози откриха най-стария град в Европа – отпреди 6800 години
» Археолози "обсаждат" тракийска резиденция край Старосел.
» Гърне с над 200 монети откриха при разкопки край Созопол
» Пегас
» "Отворена връзка"